Автомобилски клипови

Tong Na Enterprise Co., Ltd. води Taiwan производителот, набавувачот и извозник со добро опремени капацитети за тестирање и силна техничка сила. Со широк спектар, со добар квалитет, поволни цени и стилски дизајн, нашите производи се широко се користат во Автомобилски клипови и други индустрии. Нашите производи се широко признати и доверени од страна на корисниците и да ги задоволат постојано менување на економските и социјалните потреби. Повеќе модели на нашите производи, ве молиме контактирајте не сега!
Имаме во продавница за нашите клиенти, со широк спектар на

Автомобилски клипови

кои се користат за различни индустрии. Тоа се нудат на нашите клиенти во стандард, како и кориснички спецификации.
  • Автомобилски клипови - 1-3
Автомобилски клипови
модел - 1-3
  1. Клип е наша компанија’најдобро е-продажба на производ.Се произведува со континуирано печат и брзо производство.Клиентите вклучуваат Југоисточна Азија,Европски и американски производители на автомобили.
  2. 11*12.7 мм,Третман на црна површина,Делови кои се користат во автомобилот,Соберете делови,Прицврстувачи
  3. Дизајнот може да се промени според барањата на клиентите,различни третмани за изглед се достапни за избор
  4. Условите за плаќање може да се преговараат според количината на испорака
  5. Професионално мерење,и опремен со автоматска машина за целосна инспекција со микроскоп од 360 степени,стабилна испорака,висок квалитет,континуирано и брзо производство на печат,достапни за тестирање на примероци
  6. Директно купување од Тајван Кина челик,со стабилен квалитет и доволна понуда
  7. Сертификација ISO90001 TS16949
  8. Производство на Тајван
Tong Na Enterprise Co., Ltd.
1-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Tong Na Enterprise Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Автомобилски клипови, треба да знаете за највисок квалитет на Автомобилски клипови производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
1-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Клипот е еден од нашите најпродавани производи,а се произведува континуирано и автоматски во големи количини и се извезува во Европа и САД 15*0.6 мм,Сапонификација на површински третман,Автомобилски делови,Прицврстувачи Може да се дизајнира според барањата на клиентите,површинска обработка црна или повеќебојна..итн, исто така, можат да бидат избрани од клиентите Условите за плаќање може да се преговараат според количината на испорака Континуирано автоматско високо-брзина на производство на мувла,исто така опремен со 360 степени леќа автоматска инспекција машина за целосна-проверка на количината,плус професионална мерка и проверка на КК,стабилен квалитет,брза испорака,Достапно е и тестирање на примерокот ISO90001 и TS16949 сертификат Тајвански производ
Tong Na Enterprise Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Автомобилски клипови, треба да знаете за највисок квалитет на Автомобилски клипови производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
1-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Клипот е еден од нашите жешки-продажба на производ,што се произведува со брзо континуирано печат.Нашите главни клиенти се европски и американски големи производители на автомобили. 12.5*0.6 мм површинска обработка црна,Автомобилски делови,Делови за склопување,Прицврстувачи Дизајниран според барањата на клиентите,различни третмани за изглед Услови за плаќање може да се преговараат врз основа на количината на нарачката Континуирано автоматско високо-брзина на производство,опремен со 360-Степен Микроскоп леќа автоматска инспекција машина за целосна-проверка на количината,плус професионална проверка на мерењата,брза испорака,стабилен квалитет,и може да се обезбеди тестирање на примерокот Материјал директно купен од Тајван Кина челик,Доволна количина и стабилен квалитет TS16949 ISO90001 Сертификација Произведено во Тајван
Tong Na Enterprise Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Автомобилски клипови, треба да знаете за највисок квалитет на Автомобилски клипови производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
1-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Клип е наша компанија’силен производ,Го снабдуваат производители на автомобили од Југоисточна Азија и Европа и Америка.Се произведува со континуирано печат и брзо производство 12.6*11.7 мм,Површински третман со цинкување,Автомобилски делови,Прицврстувачи,Делови за склопување Различни големини и третмани за изглед се достапни за избор Условите за плаќање може да се договараат и разговараат според количината на испорака Високо-брзо печат и брзо производство,брза и стабилна испорака,мерење од професионален сертифициран персонал за КК,а исто така содржи 360-степен автоматска микроскопска машина за инспекција за целосна проверка,висок квалитет,Достапно е и тестирање на примерокот Кинески челик Тајвански материјал,стабилна понуда и квалитет TS16949 ISO90001 Сертификација Се произведува во Тајван