Автомобилска пролет

Tong Na Enterprise Co., Ltd. е професионална производителот, набавувачот и извозник на Автомобилска пролет со над години искуство. Производите направени од наша страна се со висок квалитет, со конкурентни цени и секогаш испорачани на време. Имаме нови производи секој месец да се привлечат нови клиенти. Имаме стекнато репутација од повеќе од 300 купувачи низ целиот свет. Прилагодување е добредојден. Ние сме биле доделени на добар извозен рекорд во Taiwan секоја година. Ве молиме контактирајте не токму сега. Најди повеќе информации, посетете ја нашата веб-страница. Ние сме во потрага очекуваме да имаат долгорочни деловни односи со сите наши клиенти.
Нашите

Автомобилска пролет

производи се комплексно дизајнирани и везени со врвен квалитет на теми. Сите вработени ќе им служи на стари и нови клиенти со најдобрите производи и најдобра услуга.
  • Автомобилска пролет - 6-5
Автомобилска пролет
модел - 6-5
  1. S Spring е една од нашата компанија’е жешка продажба на производи,и се широко користени од производителите на автомобили OEM од Југоисточна Азија
  2. 3.8mm S пролет,Површински третман ЕД облога,S Пролетно собрание,Пролетно формирање,Собрание на печатот
  3. Делови за наслони за автомобилски седишта,Автомобилска индустрија
  4. Услови за плаќање TT40Days
  5. Стабилно време на испорака,стабилен квалитет,достапни за тестирање на примероци
  6. Кинески челик Тајвански материјал
  7. Сертификација ISO90001 TS16949
  8. Производ од Тајван
Tong Na Enterprise Co., Ltd.
6-5
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Tong Na Enterprise Co., Ltd.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Автомобилска пролет, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
6-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Затегнувачки пружини се обезбедени за големите машински фабрики 3 мм пружина на сопирачката,автоматска машинска обработка,површинска обработка ЕД Машина користена пролет,машински делови Условите за плаќање може да се преговараат според количината на испорака Брза испорака,професионално мерење за контрола на квалитетот,автоматска обработка на машина за обликување,Достапна е потврда на примерокот Кина челик Тајван директно-купени материјали,доволно снабдување,добар квалитет ISO90001 TS16949 сертификат Производ од Тајван
Tong Na Enterprise Co., Ltd.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Автомобилска пролет, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
6-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Tension Spring може да се користи за гаражни лизгачки врати,извезени во Европа и САД Затегната пружина од 8 мм,автоматска машинска обработка и формирање Гаражна пролет,машински делови Условите за плаќање може да се дискутираат според количината на испорака Автоматско производство на машина за обликување,може да обезбеди примерок за тестирање,стабилна испорака и добар квалитет Материјал директно купување од Тајван Кина челик,стабилно снабдување,добар квалитет Двете ISO90001 TS16949 сертификати Произведено во Тајван
Tong Na Enterprise Co., Ltd.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Автомобилска пролет, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
6-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Затегните пружини може да се користат во различни индустрии и да се извезуваат во Европа и Соединетите Држави Целосно автоматизирана машинска обработка и производство на тензична пружина од 2 мм Механички пружини,медицински извори,автомобилски пружини,електронски пружини Условите за трговија може да се дискутираат според количината на нарачката Целосно автоматизирано производство,стабилен квалитет,брза испорака,различни површински третмани и третмани на пасивација според барањата на клиентите,Достапна е потврда на примерокот Материјалите се купени директно од China Steel Taiwan или може да користат и јапонски материјали,квалитетот е загарантиран TS16949 и ISO90001 потврдуваат Се произведува во Тајван
Tong Na Enterprise Co., Ltd.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Автомобилска пролет, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
6-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Компресивните пружини се извезуваат во Европа и во САД Компресивна пружина од 2 мм,автоматско производство на машина за обликување Автомобилски пружини,фитнес извори,електронски пружини,медицински извори,механички пружини Условите за плаќање може да се преговараат според количината на нарачката Автоматско обликување,може да обезбеди различни површински третмани и третмани за пасивација за селекција,брза испорака,стабилен квалитет Тајван Кина челик директно купување материјали,доволно снабдување,гаранција за квалитет ISO900001 TS16949 сертификат Произведено во Тајван
Tong Na Enterprise Co., Ltd.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Автомобилска пролет, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
6-6
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Wire Assy Spring е популарен производ на нашата компанија,и го купуваат сите големи производители на автомобили 3.6mm S пролет,S пролет,Автоматско формирање Употреба на автомобилско седиште,Делови за наслонот на седиштата,Авто делови Услови за плаќање може да се преговараат врз основа на купената количина 360 степени Автоматско формирање,различна големина и агол може да се прилагодат според барањата на клиентите,Достапен е тест за инсталирање на седиштата за потврда на примерокот Директно купување материјал од China Steel Taiwan TS16949 ISO90001 сертификат Тајвански производ
Tong Na Enterprise Co., Ltd.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Автомобилска пролет, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
6-7
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Торзионната пружина се извезува во сите делови на Југоисточна Азија Торзиона пружина од 123 степени,Автоматско формирање,Површински третман ЕД Автомобилско седиште користено,Делови за кола TT40 дена Автоматско формирање,брзо производство,стабилен квалитет,достапни за тестирање на примероци Материјал директно купен од Тајван Кина челик Сертификација ISO90001 TS16949 Произведено во Тајван
Tong Na Enterprise Co., Ltd.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Автомобилска пролет, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
6-8
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Torsion Spring се извезува во југоисточна Азија OEM фабрики за употреба Торзиона пружина од 132 степени,автоматска обработка на машина за формирање,Третман за појава на ЕД Пружини за автомати,Авто делови Условите за плаќање може да се преговараат според количината на испорака Автоматска обработка на машина за формирање,брзо време на испорака,преглед на алатката за проверка,професионална контрола на квалитетот,Достапна е потврда на примерокот Материјал за директно купување на тајван Кина челик,стабилно снабдување,висококвалитетна сертификација ISO9001 TS16949 двете сертификација Се произведува во Тајван