Делови за електрични конектори

Tong Na Enterprise Co., Ltd. е производителот, снабдувачот и извозник на Делови за електрични конектори, Фабрика се наоѓа во Taiwan. Таа е основана од страна на искусен човек со група на млади луѓе со богато искуство, страст и вера. Со години на искуство во R & D, производство и управување, имаме чувствувате опрема, напредна технологија и стручен тим да се развие, производство и продажба на високо квалитетни фино производи со конкурентна цена и верна служба. Ние секогаш тесно соработуваат со клиентите. според нивните спецификации, и ќе им помогне да се развие нивниот пазар. Нашата цел е "да победи на двете двете страни".
Ние би сакале да се приклучат вас рака под рака да излезат состојба на

Делови за електрични конектори

, Да се ​​воспостави добар корпоративен имиџ и да го отвори вашиот пат кон успехот. Чекајќи вашите првични одговор. И ние сме љубезно задоволство да корпорации со вас.
  • Делови за електрични конектори - 5-3
Делови за електрични конектори
модел - 5-3
  1. Деловите за конектори за компјутер се нашите најдобри-продажба на производи,доставени до големите електронски фабрики,диверзифицирани производи
  2. 588 Електронски делови,Контакт за земја со приклучок за приклучок за микро конектор,10.86*13.75 мм
  3. Компјутери,мобилни телефони,електронски непрекинато печатење делови
  4. Условите за плаќање може да се преговараат според количината на испорака
  5. Дизајн и обработка според примероци или цртежи,може да се обезбедат примероци,професионално мерење на квалитетот,брзо и стабилно производство
  6. Материјал од легура на бакар
  7. И двата сертификати TS16949 ISO90001
  8. 8)Тајвански производ
Tong Na Enterprise Co., Ltd.
5-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Tong Na Enterprise Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Делови за електрични конектори, треба да знаете за највисок квалитет на Делови за електрични конектори производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
5-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Делови за конектори за компјутер се наша компанија’е неодамнешна топла-продажба на производи,кои се испорачуваат на голема електронска компанија.Ние снабдуваме не само за локална употреба,но и извоз во други региони. 436 Електронски делови,Контакт 15 Пин,0.71*10.23 мм Електроника,Компјутер,Делови поврзани со мобилен телефон Плаќање ТТ45~60 дена Производство според клиентот’барања за цртање,дизајн на обработка,2.5D мерење,стабилен квалитет,може да обезбеди примерок за тестирање Материјал:Легура на бакар Сертификација ISO90001 TS16949 Се произведува во Тајван
Tong Na Enterprise Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Делови за електрични конектори, треба да знаете за највисок квалитет на Делови за електрични конектори производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
5-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Делови за конектори за компјутер се наша компанија’се популарни производи и се користат од големите брендови на пазарот.Покрај локалните клиенти,се извезува и во целиот свет. 209 Електронски делови,454 Клип,2.2*3.4 мм Мобилен телефон,компјутер,електронски поврзани делови за континуирано печат. Условите за плаќање и трговија може да се преговараат врз основа на обемот. Дизајн и производство според цртежот.Може да се дадат примероци.Континуирана мувла брза обработка,2.5D мерење,Стабилен квалитет,брзо производство. Материјалот е фосфорна бронза ISO9001 TS16949 сертификат Произведено во Тајван
Tong Na Enterprise Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Делови за електрични конектори, треба да знаете за највисок квалитет на Делови за електрични конектори производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
5-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Деловите за конектори за компјутер се едни од нашите најдобри-продажба на производи,големите фабрики за електроника користат,брза испорака,диверзифицирани производи. 597 електронски делови,средината-Чинија,8.76*0.28 мм Електроника,мобилни телефони,компјутерски компоненти Начинот на плаќање може да се дискутира според количината на испорака Професионално мерење,стабилен квалитет,континуирано производство на мувла,брза испорака,произведуваат според цртежот,може да обезбеди примерок за тестирање SUS материјал Сертификација ISO90001 TS16949 Производ од Тајван