Дел за електронско штанцување

Ние сме искусни Taiwan Дел за електронско штанцување производителот, снабдувачот, извозникот и фабриката. Ние правиме производство и развој во согласност со СОП. Со нашите маркетинг и производство искуство, со отворен ум подобрување, предизвикувачки чекор напред, професионален менаџмент и иновативен дизајн, ние сме биле рапидно расте. Ако сте заинтересирани за некој модел на нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да контактирајте не.
Ние извоз врвен квалитет

Дел за електронско штанцување

кои ги исполнуваат меѓународните стандарди. Ние можеме да снабдување во било потребната количина во многу конкурентна цена редовно, пакување, како на купувачи совети. Ве молиме контактирајте не за спецификација и котација.
  • Дел за електронско штанцување - 4-2
Дел за електронско штанцување
модел - 4-2
  1. Делови за електронска комуникација се компанија’најдобро е-продажба на производи,кои ги користат сите големи електронски брендови,различни стилови на производи.
  2. 582 Електронски делови,Внатрешна школка,27*0.42 мм
  3. Електроника,компјутер,мобилен телефон,делови за печат на терминал
  4. Условите за плаќање може да се преговараат според количината на испорака
  5. Може да обезбеди тестирање на примероци,врз основа на цртање производи и дизајн,професионално мерење,стабилен квалитет,брзо производство.
  6. SUS материјал
  7. TS16949 ISO90001 сертификат
  8. Произведено во Тајван
Tong Na Enterprise Co., Ltd.
4-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Tong Na Enterprise Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Дел за електронско штанцување, треба да знаете за највисок квалитет на Дел за електронско штанцување производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
4-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Деловите за електронска комуникација се наша компанија’најдобро е-продажба на производи,користени од големите електронски брендови.Делови што се користат од локални и други региони во Југоисточна Азија. 273 Електронски делови,Пружина за контакт на батеријата,3.24*3.33 мм Компјутери,Електроника,Делови за печат поврзани со мобилен телефон ТТ45~60 дена за уплата Според потребите на клиентите,обработка и производство на цртеж,може да обезбеди тестирање на примерокот,2.5Д професионално мерење,континуирано производство на мувла брзо и стабилно. Материјал од фосфор бакар И TS16949 и ISO90001 сертификат Производ од Тајван
Tong Na Enterprise Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Дел за електронско штанцување, треба да знаете за највисок квалитет на Дел за електронско штанцување производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
4-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Делови за електронски конектори се наша компанија’најдобро е-продажба на производи,доставени до големите електронски брендови со различни стилови и брза испорака 581 Делови за штанцување,ЕМИ плоча,1.2*7.13 мм Електроника,компјутер,делови за печат на мувла за мобилен телефон ТТ45~Плаќање 60 дена Производство и дизајн според цртежот,достапни за тестирање на примероци,професионално мерење,добар квалитет,стабилно производство SUS материјал ISO90001 TS16949 сертификат Се произведува во Тајван
Tong Na Enterprise Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Дел за електронско штанцување, треба да знаете за највисок квалитет на Дел за електронско штанцување производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
4-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Производи за електронска комуникација се Тонг На’најпродаваните производи,се користи од големите фабрики за електроника,со различни стилови,и брза испорака. 592 делови за континуирано печат,RHC-КП-85T01,10.4*0.3 мм Мобилен телефон,електроника,компјутерски делови Плаќање ТТ45~60 дена Може да обезбеди примероци,процесирајте според цртежите,стабилен квалитет,брза испорака Материјал фосфор бакар TS16949 ISO 90001 сертификат Произведено во Тајван