Електронско печатење

Tong Na Enterprise Co., Ltd. се добро воспоставени како еден од истакнати m производителот, снабдувачот и извозник на енормно фабрикувани колекција на Електронско печатење. Со изобилство на искуство, поддржани од тим од високо квалификувани инженери, стручен кадар и техничари, компанијата со себе носи гаранција за квалитетот, сигурноста и трајна заложба, преку континуирана по продажбата на услугата.
Ние сме во сопственост одличен тимска работа со кои се гарантира навремена испорака со врвен квалитет

Електронско печатење

и внимателен услуга. Ако сакате да дознаете повеќе за она што можеме да направиме за вас, јавете ни се во секое време, ние со нетрпение очекуваме да се воспостави добра и долгорочни деловни односи со вас.
  • Електронско печатење - 4-1
Електронско печатење
модел - 4-1
  1. Деловите за електронска комуникација се наша компанија’најдобро е-продажба на производи,користени од големите електронски брендови.Делови што се користат од локални и други региони во Југоисточна Азија.
  2. 273 Електронски делови,Пружина за контакт на батеријата,3.24*3.33 мм
  3. Компјутери,Електроника,Делови за печат поврзани со мобилен телефон
  4. ТТ45~60 дена за уплата
  5. Според потребите на клиентите,обработка и производство на цртеж,може да обезбеди тестирање на примерокот,2.5Д професионално мерење,континуирано производство на мувла брзо и стабилно.
  6. Материјал од фосфор бакар
  7. И TS16949 и ISO90001 сертификат
  8. Производ од Тајван
Tong Na Enterprise Co., Ltd.
4-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Tong Na Enterprise Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Електронско печатење, треба да знаете за највисок квалитет на Електронско печатење производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
4-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Делови за електронска комуникација се компанија’најдобро е-продажба на производи,кои ги користат сите големи електронски брендови,различни стилови на производи. 582 Електронски делови,Внатрешна школка,27*0.42 мм Електроника,компјутер,мобилен телефон,делови за печат на терминал Условите за плаќање може да се преговараат според количината на испорака Може да обезбеди тестирање на примероци,врз основа на цртање производи и дизајн,професионално мерење,стабилен квалитет,брзо производство. SUS материјал TS16949 ISO90001 сертификат Произведено во Тајван
Tong Na Enterprise Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Електронско печатење, треба да знаете за највисок квалитет на Електронско печатење производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
4-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Делови за електронски конектори се наша компанија’најдобро е-продажба на производи,доставени до големите електронски брендови со различни стилови и брза испорака 581 Делови за штанцување,ЕМИ плоча,1.2*7.13 мм Електроника,компјутер,делови за печат на мувла за мобилен телефон ТТ45~Плаќање 60 дена Производство и дизајн според цртежот,достапни за тестирање на примероци,професионално мерење,добар квалитет,стабилно производство SUS материјал ISO90001 TS16949 сертификат Се произведува во Тајван
Tong Na Enterprise Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Електронско печатење, треба да знаете за највисок квалитет на Електронско печатење производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
4-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Производи за електронска комуникација се Тонг На’најпродаваните производи,се користи од големите фабрики за електроника,со различни стилови,и брза испорака. 592 делови за континуирано печат,RHC-КП-85T01,10.4*0.3 мм Мобилен телефон,електроника,компјутерски делови Плаќање ТТ45~60 дена Може да обезбеди примероци,процесирајте според цртежите,стабилен квалитет,брза испорака Материјал фосфор бакар TS16949 ISO 90001 сертификат Произведено во Тајван