Рамен намотан пролет

Tong Na Enterprise Co., Ltd. е еден од познати имиња кои се вклучени во Taiwan производителот, снабдувачот и извозник на широк спектар на Рамен намотан пролет кој има висок квалитет и единствена формула. Со цел да се обезбеди квалитетот на нашата палета, ние производство оваа искористување на висок степен на материјал, којшто го набави од уверение продавачи. Нашите производи се прецизно дизајниран со голема грижа од страна на нашите прекрасен тим со цел да се исполнат меѓународните стандарди за квалитет и тие се совршени да се користи во различни места. Нашата палета е достапен во рефус количества и најмногу конкурентни цени.
Нашите

Рамен намотан пролет

достапни во различни спецификации, се познати по ред завршна обработка, отпорност на корозија и издржливост. Овие ефективни производи се во согласност со дефинираните стандардите за индустријата.
  • Рамен намотан пролет - 7-3
Рамен намотан пролет
модел - 7-3
  1. Volute Spring е нашиот најстар производ,со повеќе од 40 години искуство и технологија,квалитетот е споредлив.Покрај тоа што е усвоен од локалните производители на автомобили,се извезува и во Југоисточна Азија,Европа и САД.
  2. 0003 Рамна пролет,2.4*8.2мм Рамна пружина за подигање на прозорците на автомобилот,ЕД облога
  3. Се произведува во Тајван
  4. Количина за испорака со договорен начин на плаќање
  5. Од материјал за тркалање до пружина за формирање,целосно автоматско производство.Примерок пролет може да се обезбеди за тестирање
  6. Челичен материјал од Тајван Кина
  7. Сертификација ISO90001 и TS16949
Tong Na Enterprise Co., Ltd.
7-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Tong Na Enterprise Co., Ltd.
Купете го најдобриот водич на Рамен намотан пролет ->, треба да знаете за највисок квалитет на Рамен намотан пролет производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
7-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Рамна пролет е наша компанија’Производ за ран развој,со долга историја,и доста вешто искуство и технологија.Тоа е снабдување со големи OEM фабрики во Тајван,и последователно влезе во големите автомобилски OEM фабрики во други региони. GSC46-1 Волутна пролет,3.3*9.Прилагодувач на автомобилско седиште од 7 мм Искористена пружина,Третман со обложување со процес на сапонификација Производ од Тајван Наплата за наплата за првата пратка Повеќе од 40 години искуство,од стегање до формирање,целиот процес е автоматизиран,и достапно е тестирање на примерокот Кинески челик Тајвански материјал ISO90001&TS16949 Сертификација
Tong Na Enterprise Co., Ltd.
Купете го најдобриот водич на Рамен намотан пролет ->, треба да знаете за највисок квалитет на Рамен намотан пролет производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
7-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Volute Spring е наша компанија’иницијалното производство,долга историја,повеќе од 40 години искуство и технологија,доставени до големите локални производители на автомобили OEM,а потоа почна да се доставува до производителите на автомобили ширум светот. 3821 Волутна пролет,10*Пружина за прилагодување на аголот на седиштата за автомобил од 3 мм,Анти-масло од 'рѓа Произведено во Тајван Плаќањето може да се дискутира врз основа на количината на испорака Од стегање до формирање,целиот процес е автоматизиран,и може да се обезбедат примероци за тестирање,клиентите можат да обезбедат примероци или цртежи,и Tong Na може да произведува според потребите на клиентите Материјал Кина челик Тајван TS16949 и ISO90001 сертификат
Tong Na Enterprise Co., Ltd.
Купете го најдобриот водич на Рамен намотан пролет ->, треба да знаете за највисок квалитет на Рамен намотан пролет производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
7-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Рамната пружина е најлесно развиениот производ од нашата компанија,нашето искуство и технологија се доста умешни,квалитетот е многу стабилен,извезени во OEM фабрики за автомобили низ целиот свет. 3Q32 Волутна пролет,3.2*Рамна пружина од 15 мм за подесување на аголот на автомобилското седиште,Анти-масло од 'рѓа Производ од Тајван Начинот на плаќање може да се дискутира според количината на испорака Целосно автоматско производство од материјал кој се тркала до формирање на пружина.Може да дизајнира и да обезбеди примероци според потребите на клиентите. Материјалот е директно купен од Тајван Кина челик. Сертифицирани и TS16949 и ISO90001
Tong Na Enterprise Co., Ltd.
Купете го најдобриот водич на Рамен намотан пролет ->, треба да знаете за највисок квалитет на Рамен намотан пролет производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
7-5
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Volute Spring е еден од нашите најрани производи,со 40 годишно искуство во производството,технологијата и квалитетот е многу умешен,покрај користењето на локалните фабрики за автомобили,се извезува и во фабрики за склопување автомобили низ светот. 4Q18 Рамен пролет,3.2*8.2 ммVolute Spring за регулатор на агол на RV,Третман со обложување со процес на сапонификација Произведено во Тајван Количина за испорака со договорен начин на плаќање Од стегање до формирање,целиот процес е автоматизиран,големината и јачината може да се прилагодат според потребите на клиентите и може да се обезбедат тестови за примероци Челичен материјал од Тајван Кина ISO90001&TS16949 Сертификација
Tong Na Enterprise Co., Ltd.
Купете го најдобриот водич на Рамен намотан пролет ->, треба да знаете за највисок квалитет на Рамен намотан пролет производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
7-6
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Flat Spring е нашата компанија’долго е-рок на производство и развој производи,со повеќе од 40 години искуство,технологијата и квалитетот се многу стабилни,доставени до локални производители на автомобили OEM, како и странски производители на автомобили. 3Q08 Рамен пролет,3.4*8.Волутна пружина од 2 мм за прилагодувач на аголот на автомобилот Тајвански производ Плаќањето може да се договори според куповната количина Целосно автоматизирано производство од стегање до формирање,произведуваат според цртежи,може да се дизајнира и развие според примерокот или регулаторот на аголот Материјалот е директно купен од Тајван Кина челик Сертифицирани и TS16949 и ISO90001