Прецизни метални делови за печат

Tong Na Enterprise Co., Ltd. е професионална претпријатие, има добро образовани и добро обучени технолошки и менаџерски работи. Имаме многу строго квалитетот на системот и има напредни машина за испитување и напредни проверка опрема. Па ние сме професионални снабдувач снабдување серија на Прецизни метални делови за печат.
Ние сме pround дека нашата

Прецизни метални делови за печат

се користат во целиот свет во широк спектар на престижни објекти и events.Their домот apprearance е додадете на вашата прекрасна активност. Ве молиме слободно контактирајте со нас за подетални информации.
  • Прецизни метални делови за печат - 4-4
Прецизни метални делови за печат
модел - 4-4
  1. Производи за електронска комуникација се Тонг На’најпродаваните производи,се користи од големите фабрики за електроника,со различни стилови,и брза испорака.
  2. 592 делови за континуирано печат,RHC-КП-85T01,10.4*0.3 мм
  3. Мобилен телефон,електроника,компјутерски делови
  4. Плаќање ТТ45~60 дена
  5. Може да обезбеди примероци,процесирајте според цртежите,стабилен квалитет,брза испорака
  6. Материјал фосфор бакар
  7. TS16949 ISO 90001 сертификат
  8. Произведено во Тајван
Tong Na Enterprise Co., Ltd.
4-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Tong Na Enterprise Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Прецизни метални делови за печат, треба да знаете за највисок квалитет на Прецизни метални делови за печат производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
4-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Деловите за електронска комуникација се наша компанија’најдобро е-продажба на производи,користени од големите електронски брендови.Делови што се користат од локални и други региони во Југоисточна Азија. 273 Електронски делови,Пружина за контакт на батеријата,3.24*3.33 мм Компјутери,Електроника,Делови за печат поврзани со мобилен телефон ТТ45~60 дена за уплата Според потребите на клиентите,обработка и производство на цртеж,може да обезбеди тестирање на примерокот,2.5Д професионално мерење,континуирано производство на мувла брзо и стабилно. Материјал од фосфор бакар И TS16949 и ISO90001 сертификат Производ од Тајван
Tong Na Enterprise Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Прецизни метални делови за печат, треба да знаете за највисок квалитет на Прецизни метални делови за печат производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
4-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Делови за електронска комуникација се компанија’најдобро е-продажба на производи,кои ги користат сите големи електронски брендови,различни стилови на производи. 582 Електронски делови,Внатрешна школка,27*0.42 мм Електроника,компјутер,мобилен телефон,делови за печат на терминал Условите за плаќање може да се преговараат според количината на испорака Може да обезбеди тестирање на примероци,врз основа на цртање производи и дизајн,професионално мерење,стабилен квалитет,брзо производство. SUS материјал TS16949 ISO90001 сертификат Произведено во Тајван
Tong Na Enterprise Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Прецизни метални делови за печат, треба да знаете за највисок квалитет на Прецизни метални делови за печат производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
4-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Делови за електронски конектори се наша компанија’најдобро е-продажба на производи,доставени до големите електронски брендови со различни стилови и брза испорака 581 Делови за штанцување,ЕМИ плоча,1.2*7.13 мм Електроника,компјутер,делови за печат на мувла за мобилен телефон ТТ45~Плаќање 60 дена Производство и дизајн според цртежот,достапни за тестирање на примероци,професионално мерење,добар квалитет,стабилно производство SUS материјал ISO90001 TS16949 сертификат Се произведува во Тајван