Snap Dome Switch

Tong Na Enterprise Co., Ltd. се занимаваат со производство и извоз на квалитетни производи, како Snap Dome Switch. Ние нудиме широк спектар на производи кои се достапни во различни големини, дизајни и бои. Понатаму, нашата палета е понуден на пазарот водечки цени. Следниве се делови од нашите модели, ние сме среќни да понуди подетални информации на повеќе модели за вашата препорака. Ве молиме контактирајте не сега.
Ние сме убедени да ги задоволи барањата на сите клиенти со разумни цени, навремена испорака, и строга контрола на квалитетот. Ако сте заинтересирани во

Snap Dome Switch

, Нашата компанија е вашиот најдобар избор. Не двоумете се да контактирајте не. Очекувам да вашето пребарување.
  • Snap Dome Switch - 2-3
Snap Dome Switch
модел - 2-3
  1. Metal Dome е една од нашата компанија’најдобро е-продажба на производ,се извезува во европските и тајландските фабрики за електроника,и се произведува со континуирано брзо печатење со матрица
  2. 0.5*3.18*8.Метална купола 53 мм,Делови за притискање,Терминални делови,Континуирано печат
  3. Различни големини на производство,пакување отпорно на пад и притисок
  4. Условите за плаќање може да се преговараат според количината на испорака
  5. Професионално мерење на квалитетот,стабилен квалитет,брзо континуирано производство на мувла,брза испорака,достапни за тестирање на примероци
  6. Достапни се различни материјали и третмани за изглед
  7. TS16949 ISO90001 двете сертификација
  8. Произведено во Тајван
Tong Na Enterprise Co., Ltd.
2-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Tong Na Enterprise Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Snap Dome Switch, треба да знаете за највисок квалитет на Snap Dome Switch производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
2-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Metal Dome е наша голема компанија-волуменски производ,произведени со брзо континуирано печат,и се извезува во европските фабрики за електроника 15*0.Пин за лемење од 3 мм,Површинска обработка Ni,Делови за електроника,Терминални делови,Континуирано и брзо печатење Различни третмани за изглед,прилагодено пакување,отпорност на пад и притисок Условите за плаќање може да се преговараат врз основа на количината на испорака Високо-производство на брзински печат,професионално мерење стабилен квалитет,достапни за тестирање на примероци Различни материјали за избор И двата сертификати ISO90001 TS16949 Се произведува во Тајван
Tong Na Enterprise Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Snap Dome Switch, треба да знаете за највисок квалитет на Snap Dome Switch производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
2-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Металната купола е наша компанија’најдобро е-продажба на производ,кој се произведува со континуирано и брзо штанцување,и се извезува во европските фабрики за електроника 0.5*Електронски делови од 10 мм,делови за притискање,терминални делови,континуирано печат Приспособеното пакување го спречува паѓањето,отпорност на притисок,различни големини Условите за плаќање се договараат врз основа на количината на испорака Високо-производство на брзински печат,брза испорака,професионално мерење,стабилен квалитет,достапни за тестирање на примероци Различни материјали достапни за избор TS16949&ISO90001 сертификат Производ од Тајван
Tong Na Enterprise Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Snap Dome Switch, треба да знаете за највисок квалитет на Snap Dome Switch производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
2-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Metal Dome е наша компанија’е жешко-продажба на производ,и се извезува во големите електронски фабрики во Тајланд и Европа.Континуирано високо-брзина мувла брзо производство 10*0.Метална купола 51 мм,Електронски делови,Притиснете Делови,Брзо штанцување делови Производство на различни големини и изглед,комплетно пакување за отпорност на паѓање Условите за плаќање може да се дискутираат според количината на испорака Континуирано умре брзо печат,брза испорака,професионално мерење на квалитетот,добар квалитет,достапни за потврда на примерокот и тестирање Разни материјали,достапни се третмани за големини и изглед ISO90001 TS16949 сертификат Производ од Тајван