Snap Domes

Ние сме професионални Taiwan-Базирана компанија која се занимава во Производителот, извозникот и снабдувач Snap Domes со широк спектар. Имаме високо квалификувани и посветен на работна сила кои ви уверува на за време на испорака на производи со висок квалитет. Ако сте заинтересирани во сите стилови, Ве молиме слободно да контактирајте не.
Со текот на годините на совршеност во производство, клиенти се увери од добивањето на повеќето иновативни и највисок квалитет на професионална

Snap Domes

. Ве молиме да не двоумење да контактирајте не сега.
  • Snap Domes - 2-1
Snap Domes
модел - 2-1
  1. Metal Dome е наша голема компанија-волуменски производ,произведени со брзо континуирано печат,и се извезува во европските фабрики за електроника
  2. 15*0.Пин за лемење од 3 мм,Површинска обработка Ni,Делови за електроника,Терминални делови,Континуирано и брзо печатење
  3. Различни третмани за изглед,прилагодено пакување,отпорност на пад и притисок
  4. Условите за плаќање може да се преговараат врз основа на количината на испорака
  5. Високо-производство на брзински печат,професионално мерење стабилен квалитет,достапни за тестирање на примероци
  6. Различни материјали за избор
  7. И двата сертификати ISO90001 TS16949
  8. Се произведува во Тајван
Tong Na Enterprise Co., Ltd.
2-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Tong Na Enterprise Co., Ltd.
Купете го најдобриот водич на Snap Domes ->, треба да знаете за највисок квалитет на Snap Domes производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
2-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Металната купола е наша компанија’најдобро е-продажба на производ,кој се произведува со континуирано и брзо штанцување,и се извезува во европските фабрики за електроника 0.5*Електронски делови од 10 мм,делови за притискање,терминални делови,континуирано печат Приспособеното пакување го спречува паѓањето,отпорност на притисок,различни големини Условите за плаќање се договараат врз основа на количината на испорака Високо-производство на брзински печат,брза испорака,професионално мерење,стабилен квалитет,достапни за тестирање на примероци Различни материјали достапни за избор TS16949&ISO90001 сертификат Производ од Тајван
Tong Na Enterprise Co., Ltd.
Купете го најдобриот водич на Snap Domes ->, треба да знаете за највисок квалитет на Snap Domes производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
2-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Metal Dome е една од нашата компанија’најдобро е-продажба на производ,се извезува во европските и тајландските фабрики за електроника,и се произведува со континуирано брзо печатење со матрица 0.5*3.18*8.Метална купола 53 мм,Делови за притискање,Терминални делови,Континуирано печат Различни големини на производство,пакување отпорно на пад и притисок Условите за плаќање може да се преговараат според количината на испорака Професионално мерење на квалитетот,стабилен квалитет,брзо континуирано производство на мувла,брза испорака,достапни за тестирање на примероци Достапни се различни материјали и третмани за изглед TS16949 ISO90001 двете сертификација Произведено во Тајван
Tong Na Enterprise Co., Ltd.
Купете го најдобриот водич на Snap Domes ->, треба да знаете за највисок квалитет на Snap Domes производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
2-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Metal Dome е наша компанија’е жешко-продажба на производ,и се извезува во големите електронски фабрики во Тајланд и Европа.Континуирано високо-брзина мувла брзо производство 10*0.Метална купола 51 мм,Електронски делови,Притиснете Делови,Брзо штанцување делови Производство на различни големини и изглед,комплетно пакување за отпорност на паѓање Условите за плаќање може да се дискутираат според количината на испорака Континуирано умре брзо печат,брза испорака,професионално мерење на квалитетот,добар квалитет,достапни за потврда на примерокот и тестирање Разни материјали,достапни се третмани за големини и изглед ISO90001 TS16949 сертификат Производ од Тајван