Не

Ние произведуваме, снабдување и извоз на прилично широк спектар на Не со фабрика во Taiwan Овие производи се исто така прилагодени според специфичните барања на нашите Myriads на клиенти и клиенти на светот. Ние ги користиме најсоодветните материјали, производствени процеси, во изработка на овие сигурни, естетски производи.
Нашите

Не

производи се комплексно дизајнирани и везени со врвен квалитет на теми. Сите вработени ќе им служи на стари и нови клиенти со најдобрите производи и најдобра услуга.
  • Не - 1-1
Не
модел - 1-1
  1. Клипот е еден од нашите најпродавани производи,а се произведува континуирано и автоматски во големи количини и се извезува во Европа и САД
  2. 15*0.6 мм,Сапонификација на површински третман,Автомобилски делови,Прицврстувачи
  3. Може да се дизајнира според барањата на клиентите,површинска обработка црна или повеќебојна..итн, исто така, можат да бидат избрани од клиентите
  4. Условите за плаќање може да се преговараат според количината на испорака
  5. Континуирано автоматско високо-брзина на производство на мувла,исто така опремен со 360 степени леќа автоматска инспекција машина за целосна-проверка на количината,плус професионална мерка и проверка на КК,стабилен квалитет,брза испорака,Достапно е и тестирање на примерокот
  6. ISO90001 и TS16949 сертификат
  7. Тајвански производ
Tong Na Enterprise Co., Ltd.
1-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Tong Na Enterprise Co., Ltd.
Купете го најдобриот водич на Не ->, треба да знаете за највисок квалитет на Не производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
1-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Клипот е еден од нашите жешки-продажба на производ,што се произведува со брзо континуирано печат.Нашите главни клиенти се европски и американски големи производители на автомобили. 12.5*0.6 мм површинска обработка црна,Автомобилски делови,Делови за склопување,Прицврстувачи Дизајниран според барањата на клиентите,различни третмани за изглед Услови за плаќање може да се преговараат врз основа на количината на нарачката Континуирано автоматско високо-брзина на производство,опремен со 360-Степен Микроскоп леќа автоматска инспекција машина за целосна-проверка на количината,плус професионална проверка на мерењата,брза испорака,стабилен квалитет,и може да се обезбеди тестирање на примерокот Материјал директно купен од Тајван Кина челик,Доволна количина и стабилен квалитет TS16949 ISO90001 Сертификација Произведено во Тајван
Tong Na Enterprise Co., Ltd.
Купете го најдобриот водич на Не ->, треба да знаете за највисок квалитет на Не производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
1-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Клип е наша компанија’најдобро е-продажба на производ.Се произведува со континуирано печат и брзо производство.Клиентите вклучуваат Југоисточна Азија,Европски и американски производители на автомобили. 11*12.7 мм,Третман на црна површина,Делови кои се користат во автомобилот,Соберете делови,Прицврстувачи Дизајнот може да се промени според барањата на клиентите,различни третмани за изглед се достапни за избор Условите за плаќање може да се преговараат според количината на испорака Професионално мерење,и опремен со автоматска машина за целосна инспекција со микроскоп од 360 степени,стабилна испорака,висок квалитет,континуирано и брзо производство на печат,достапни за тестирање на примероци Директно купување од Тајван Кина челик,со стабилен квалитет и доволна понуда Сертификација ISO90001 TS16949 Производство на Тајван
Tong Na Enterprise Co., Ltd.
Купете го најдобриот водич на Не ->, треба да знаете за највисок квалитет на Не производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
1-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Клип е наша компанија’силен производ,Го снабдуваат производители на автомобили од Југоисточна Азија и Европа и Америка.Се произведува со континуирано печат и брзо производство 12.6*11.7 мм,Површински третман со цинкување,Автомобилски делови,Прицврстувачи,Делови за склопување Различни големини и третмани за изглед се достапни за избор Условите за плаќање може да се договараат и разговараат според количината на испорака Високо-брзо печат и брзо производство,брза и стабилна испорака,мерење од професионален сертифициран персонал за КК,а исто така содржи 360-степен автоматска микроскопска машина за инспекција за целосна проверка,висок квалитет,Достапно е и тестирање на примерокот Кинески челик Тајвански материјал,стабилна понуда и квалитет TS16949 ISO90001 Сертификација Се произведува во Тајван