Терминал за печат

Ние сме искуство Терминал за печат производителот, снабдувачот, извозникот, фабрика во Taiwan. Поради подобро да ги задоволи потребите на клиентите, ние ќе го задржи на промовирање на нашите вештини на производите и добра услуга на сите од нив.
Гарантирање стабилна и навремено снабдување, веродостојни квалитет и искрена услуга, нашите производи на

Терминал за печат

се продава добро во домашните и странските пазари. Ако сте заинтересирани за некој од нашите производи, или сакате да поставите кориснички налог, ве молиме Дон т двоумете да контактирате со нас. Ние ќе се обидеме нашите најдобри да ги задоволат вашите потреби.
  • Терминал за печат - 5-4
Терминал за печат
модел - 5-4
  1. Деловите за конектори за компјутер се едни од нашите најдобри-продажба на производи,големите фабрики за електроника користат,брза испорака,диверзифицирани производи.
  2. 597 електронски делови,средината-Чинија,8.76*0.28 мм
  3. Електроника,мобилни телефони,компјутерски компоненти
  4. Начинот на плаќање може да се дискутира според количината на испорака
  5. Професионално мерење,стабилен квалитет,континуирано производство на мувла,брза испорака,произведуваат според цртежот,може да обезбеди примерок за тестирање
  6. SUS материјал
  7. Сертификација ISO90001 TS16949
  8. Производ од Тајван
Tong Na Enterprise Co., Ltd.
5-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Tong Na Enterprise Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Терминал за печат, треба да знаете за највисок квалитет на Терминал за печат производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
5-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Делови за конектори за компјутер се наша компанија’е неодамнешна топла-продажба на производи,кои се испорачуваат на голема електронска компанија.Ние снабдуваме не само за локална употреба,но и извоз во други региони. 436 Електронски делови,Контакт 15 Пин,0.71*10.23 мм Електроника,Компјутер,Делови поврзани со мобилен телефон Плаќање ТТ45~60 дена Производство според клиентот’барања за цртање,дизајн на обработка,2.5D мерење,стабилен квалитет,може да обезбеди примерок за тестирање Материјал:Легура на бакар Сертификација ISO90001 TS16949 Се произведува во Тајван
Tong Na Enterprise Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Терминал за печат, треба да знаете за највисок квалитет на Терминал за печат производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
5-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Делови за конектори за компјутер се наша компанија’се популарни производи и се користат од големите брендови на пазарот.Покрај локалните клиенти,се извезува и во целиот свет. 209 Електронски делови,454 Клип,2.2*3.4 мм Мобилен телефон,компјутер,електронски поврзани делови за континуирано печат. Условите за плаќање и трговија може да се преговараат врз основа на обемот. Дизајн и производство според цртежот.Може да се дадат примероци.Континуирана мувла брза обработка,2.5D мерење,Стабилен квалитет,брзо производство. Материјалот е фосфорна бронза ISO9001 TS16949 сертификат Произведено во Тајван
Tong Na Enterprise Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Терминал за печат, треба да знаете за највисок квалитет на Терминал за печат производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
5-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Деловите за конектори за компјутер се нашите најдобри-продажба на производи,доставени до големите електронски фабрики,диверзифицирани производи 588 Електронски делови,Контакт за земја со приклучок за приклучок за микро конектор,10.86*13.75 мм Компјутери,мобилни телефони,електронски непрекинато печатење делови Условите за плаќање може да се преговараат според количината на испорака Дизајн и обработка според примероци или цртежи,може да се обезбедат примероци,професионално мерење на квалитетот,брзо и стабилно производство Материјал од легура на бакар И двата сертификати TS16949 ISO90001 8)Тајвански производ