Напнатост пролет

Ние сме извозници од Taiwan одлуки Напнатост пролет. Со својот огромен трговски знаење и индустриски искуство, компанијата прерасна во скокови и границите во оваа индустрија. Посветени на нашите мотото "Квалитет, квантитет и навремена испорака", ние сме во моментов во можност да го прошириме нашето крилја на сите делови во светот, во трговијата на мало, угостителство и корпоративниот сектор. Прашањата од глобалната големо, дистрибутери, купувачи, агенти и OEM / ODM се добредојдени.
Ние посветена на целта на "стабилен квалитет, позитивни производ R & D, искрен и брза услуга" за најсовршени објект на клиентите на

Напнатост пролет

. Очекувајќи покровителство од сите индустрии, вашето задоволство е нашата мотивација да се создаде иднина за вечен бизнис.
  • Напнатост пролет - 6-1
Напнатост пролет
модел - 6-1
  1. Затегнувачки пружини се обезбедени за големите машински фабрики
  2. 3 мм пружина на сопирачката,автоматска машинска обработка,површинска обработка ЕД
  3. Машина користена пролет,машински делови
  4. Условите за плаќање може да се преговараат според количината на испорака
  5. Брза испорака,професионално мерење за контрола на квалитетот,автоматска обработка на машина за обликување,Достапна е потврда на примерокот
  6. Кина челик Тајван директно-купени материјали,доволно снабдување,добар квалитет
  7. ISO90001 TS16949 сертификат
  8. Производ од Тајван
Tong Na Enterprise Co., Ltd.
6-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Tong Na Enterprise Co., Ltd.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Напнатост пролет, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
6-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Tension Spring може да се користи за гаражни лизгачки врати,извезени во Европа и САД Затегната пружина од 8 мм,автоматска машинска обработка и формирање Гаражна пролет,машински делови Условите за плаќање може да се дискутираат според количината на испорака Автоматско производство на машина за обликување,може да обезбеди примерок за тестирање,стабилна испорака и добар квалитет Материјал директно купување од Тајван Кина челик,стабилно снабдување,добар квалитет Двете ISO90001 TS16949 сертификати Произведено во Тајван
Tong Na Enterprise Co., Ltd.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Напнатост пролет, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
6-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Затегните пружини може да се користат во различни индустрии и да се извезуваат во Европа и Соединетите Држави Целосно автоматизирана машинска обработка и производство на тензична пружина од 2 мм Механички пружини,медицински извори,автомобилски пружини,електронски пружини Условите за трговија може да се дискутираат според количината на нарачката Целосно автоматизирано производство,стабилен квалитет,брза испорака,различни површински третмани и третмани на пасивација според барањата на клиентите,Достапна е потврда на примерокот Материјалите се купени директно од China Steel Taiwan или може да користат и јапонски материјали,квалитетот е загарантиран TS16949 и ISO90001 потврдуваат Се произведува во Тајван
Tong Na Enterprise Co., Ltd.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Напнатост пролет, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
6-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Компресивните пружини се извезуваат во Европа и во САД Компресивна пружина од 2 мм,автоматско производство на машина за обликување Автомобилски пружини,фитнес извори,електронски пружини,медицински извори,механички пружини Условите за плаќање може да се преговараат според количината на нарачката Автоматско обликување,може да обезбеди различни површински третмани и третмани за пасивација за селекција,брза испорака,стабилен квалитет Тајван Кина челик директно купување материјали,доволно снабдување,гаранција за квалитет ISO900001 TS16949 сертификат Произведено во Тајван
Tong Na Enterprise Co., Ltd.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Напнатост пролет, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
6-5
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
S Spring е една од нашата компанија’е жешка продажба на производи,и се широко користени од производителите на автомобили OEM од Југоисточна Азија 3.8mm S пролет,Површински третман ЕД облога,S Пролетно собрание,Пролетно формирање,Собрание на печатот Делови за наслони за автомобилски седишта,Автомобилска индустрија Услови за плаќање TT40Days Стабилно време на испорака,стабилен квалитет,достапни за тестирање на примероци Кинески челик Тајвански материјал Сертификација ISO90001 TS16949 Производ од Тајван
Tong Na Enterprise Co., Ltd.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Напнатост пролет, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
6-6
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Wire Assy Spring е популарен производ на нашата компанија,и го купуваат сите големи производители на автомобили 3.6mm S пролет,S пролет,Автоматско формирање Употреба на автомобилско седиште,Делови за наслонот на седиштата,Авто делови Услови за плаќање може да се преговараат врз основа на купената количина 360 степени Автоматско формирање,различна големина и агол може да се прилагодат според барањата на клиентите,Достапен е тест за инсталирање на седиштата за потврда на примерокот Директно купување материјал од China Steel Taiwan TS16949 ISO90001 сертификат Тајвански производ
Tong Na Enterprise Co., Ltd.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Напнатост пролет, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
6-7
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Торзионната пружина се извезува во сите делови на Југоисточна Азија Торзиона пружина од 123 степени,Автоматско формирање,Површински третман ЕД Автомобилско седиште користено,Делови за кола TT40 дена Автоматско формирање,брзо производство,стабилен квалитет,достапни за тестирање на примероци Материјал директно купен од Тајван Кина челик Сертификација ISO90001 TS16949 Произведено во Тајван
Tong Na Enterprise Co., Ltd.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Напнатост пролет, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
6-8
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Torsion Spring се извезува во југоисточна Азија OEM фабрики за употреба Торзиона пружина од 132 степени,автоматска обработка на машина за формирање,Третман за појава на ЕД Пружини за автомати,Авто делови Условите за плаќање може да се преговараат според количината на испорака Автоматска обработка на машина за формирање,брзо време на испорака,преглед на алатката за проверка,професионална контрола на квалитетот,Достапна е потврда на примерокот Материјал за директно купување на тајван Кина челик,стабилно снабдување,висококвалитетна сертификација ISO9001 TS16949 двете сертификација Се произведува во Тајван